Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam II. 75×75 cm s chromovanou podnoží: Elegantní a moderní doplněk vašeho interiéru


Design a materiál:

Gleam je nádherný konferenční stolek, který podtrhne design jakéhokoliv interiéru. Mramorová deska v elegantní zelené barvě dodává stolku unikátní vzhled. Podnož s chromovanou povrchovou úpravou v perfektním kontrastu s mramorovou deskou dělá ze stolku pravý klenot.

Tip: Produkty s mramorovými deskami jsou ručně vyráběné a každá deska je originál. Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám, procvičte si proto několik fotografií produktu.

Údržba: Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto konferenčního stolku, doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní). Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit. Na vyčištění skvrn je vhodné použít kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Kombinace barev:

Tento konferenční stolek nabízí mnoho barevných kombinací – můžete vybírat z různých druhů mramoru a podnož může být černě lakovaná nebo chromovaná. Pokud nevíte, které barevné kombinace by se hodily do vašeho interiéru, dejte se inspirovat na stránkách kde se stůl prodává. Zde naleznete nejen inspiraci ale i detailní popis produktu a jeho technické parametry.

Podobné produkty:

Pokud chcete elegantní a moderní konferenční stolek i pro větší počet hostů, zvažte nákup většího stolu. Chcete-li mít v interiéru taktéž něco zeleného, přezkoumejte nabídku zelených nábytkových doplňků . Pokud preferujete mramorový vzhled, zveme vás k náhledu na další mramorové stoly a doplňky jako jsou např. zrcadla nebo sloupy.

Závěr:

Tento konferenční stolek od značky TEMAHOME Gleam II. 75×75 cm s chromovanou podnoží je naprosto unikátní kousek a splní očekávání náročných zákazníků. Pokud jste milovníkem moderního designu a hledáte něco, co dá vyniknout vaší zelené oblíbené barvě, pak je tento stůl tou nejlepší volbou. Ano, stůl je trochu dražší, nicméně jeho cena odpovídá jeho kvalitě a originálnosti – navíc na prodejnových stránkách se dají nalézt slevové kupony. Proto nečekejte a nakupujte tento krásný zelený mramorový konferenční stolek Gleam II. 75×75 cm s chromovanou podnoží právě teď!

Navštivte stránky pro objednání stolu zde.