+420 603 223 707 sulovskymilan@tiscali.cz

ŽALUZIE HORIZONTÁLNÍ

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.Nejvíce používané byly meziokenní žaluzie montované především mezi skla. Dnes se používají výjimečně.

Přehled používaných horizontálních žaluzií

  1. žaluzie meziokenní
  2. žaluzie interiérové
  3. žaluzie ECO
  4. žaluzie ISOLINE
  5. žaluzie PRIM
  6. žal. LOCO
  7. žal. PLISE
  8. žal. dřevěné

 

 

 

 

ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ

VERTIKÁLNÍ žaluzie elegantně doplní VÁŠ interiér zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů barevných odstínů vkusně a moderně sladíte Vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.
Montáž je velmi jednoduchá rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných prostorových efektů.

Cenovou nabídku Vám rádi vypočteme ,když nám zašlete rozměry