Zahradní rohová pohovka BIZZOTTO INFINITY v antracitovém provedení (0663431)


O PRODUKTU

Designová zahradní rohová pohovka INFINITY od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je dokonalým doplňkem pro váš venkovní prostor. Tento zahradní nábytek je velmi prostorný a skládá se z dvou stylových pohovek, které můžete spojit a vytvořit tak ještě větší pohovku nebo je můžete použít samostatně. INFINITY přináší nádherný design s antracitovou kostrou ze práškovaného hliníku a polštáře s odnímatelným potahem z černé olefinové látky. Obě pohovky mají odkládací plochu na straně.

V případě, že hledáte perfektní zahradní set pro svou terasu, nebo také na zahradu, tak máte právě teď možnost si stáhnout tuto neodolatelnou možnost. Pojďme se podívat, co všechno INFINITY nabízí.

Zahradní sestavu tvoří 2 různě dlouhé pohovky

Součástí tohoto úžasného zahradního setu jsou dvě pohovky o rozdílné délce. Tyto pohovky lze jednoduše spojit, a vytvořit tak velmi prostornou pohovku, kde se v pohodě vejdou 4 až 5 lidí. Samozřejmě je možné používat každou z pohovek samostatně, pokud byste jejich propojení nechtěli využívat.

INFINITY má kostru z antracitového práškovaného hliníku

Kostra pohovek je vyrobena z kvalitního práškovaného hliníku, který velmi dobře snáší výkyvy počasí. Díky použití tohoto materiálu, je pohovka vhodná pro výrobu zejména pro venkovní prostředí. Vylepšuje vzhled celého produktu a je velmi odolný proti vnějším vlivům.

Polštáře s odnímatelným potahem

Polštáře pohovek jsou opatřeny odnímatelným potahem z černé olefinové látky. Tento potah poskytuje mnoho možností úprav a určitě jím dokonale doladíte celkový vzhled vaší zahrady nebo terasy. Navíc je potah velmi odolný a snadno udržovatelný.

Kladné vlastnosti INFINITY

✅ Krásný design
✅ Parádní zpracování
✅ Kvalitní materiál
✅ Široká využitelnost
✅ 2 v 1

Negativní vlastnosti INFINITY

❌ Nejsou

Techinická specifikace

Materiál konstrukce: hliník s práškovým nátěrem
Materiál polštářků: olefinová látka (100% polypropylen)
Barva pohovek: antracit
Rozměry pohovky 1 dxhxv: 172x87x80 cm
Rozměry pohovky 2 dxhxv: 253x87x80 cm
Výška k sedáku: 38 cm

S čím sladit

Pokud uvažujete o koupi tohoto zahradního setu, tak s ním můžete velmi snadno sladit další venkovní produkty v černé barvě kovu nebo dřeva. Navíc můžete INFINITY kombinovat s dalším nábytkem ze stejné řady pro dokonalý vzhled.

Můžete se na něj