Zahalte svůj pokoj do tmy s hotovým závěsem Esposa black-out 135/300 cm

Sen každého z nás je mít v ložnici úplnou tmu, když se chceme v klidu vyspat nebo si vychutnat pořádný film večer. Proto vám přinášíme hotový závěs Esposa black-out, který negeneruje světlo během dne a zaručuje absolutní soukromí v noci.

Velikostí 135/300 cm se tento závěs hodí do každého pokoje a tepelně izolační vlastnosti šetří váš rozpočet. Hamiltonovým průchodem závěs snadno pověsíte a díky neděravé tkanině se nepotřebujete bát, že proniknou světelné paprsky zvenčí.

Black-out (nepropouští světlo)

Závěs se vyrábí z neděravé tkaniny ze 100% polyesteru.

Díky speciální vrstvě se závěs negeneruje světlo, a proto si můžete vychutnat úplnou tmu během dne i v noci.

135/300 cm – ŠEDÁ – 100% POLYESTER – Š/V: 135/300 CM

Závěs má velikost 135/300 cm, hezkou šedou barvu, je vyroben z kvalitního materiálu 100% polyesteru a jeho šířka a výška je 135/300 cm.

Závěs Esposa black-out je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí v pokoji celkovou temnotu, bez ohledu na denní dobu. Pořiďte si závěs, který zcela vyhovuje vašim požadavkům, a užijte si temnou, klidnou a příjemnou atmosféru v ložnici. Navíc nemusíte být vázání na závěsný systém, protože vše potřebné už zahrnuje s dostupnou cenou. Zkuste svůj nový hotový závěs Esposa black-out 135/300 cmšt. Tuto variantu můžete zakoupit na stránce Sidonia.cz za skvělou cenu a doplnit tak svůj interiér!

Zobrazit závěs

Přinášíme vám neuvěřitelný zážitek z celkové tmy se závěsem Esposa black-out.

Esposa black-out závěs

Závěs Esposa black-out nepropouští světlo a je proto ideální pro všechny ty, kteří mají rádi temnotu a soukromí, aniž by se jim obtěžovalo světlo z venku.

Investujte do kvalitního závěsu, který zaručuje tmu a soukromí. Esposa black-out závěs je zaručeně vynikající volbou pro každý pokoj a velmi překvapivý. Věřte nám, že se na své úplné tmu zapomenete a získáte tak krásnou a klidnou atmosféru, která vám najednou uleví.