Vyzkoušejte luxusní vlněný koberec Flair Rugs Lucea v rozměru 120 x 170 cm!

Rozveselte svůj domov barevným kobercem značky Flair Rugs. Barvy mají pozitivní vliv na interiér, ale i na vaši psychiku. Čím barevnější domov, tím radostnější domácnost.

Dopřejte si luxusní a kvalitní vlněný koberec Flair Rugs Lucea, který nejenže zkrášlí vaše interiéry, ale také vás ohřeje. Vlna je totiž ideálním izolátorem a skvěle pohlcuje zvuky. Flair Rugs Lucea je navíc velmi měkký a jemný, takže každý, kdo na něm bude chodit nebo sedět, bude vítán křehkou náručí vlny.

O vlněných kobercích:

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Vlna je přírodní materiál, který má vynikající izolační vlastnosti pro teplo i zvuk. Díky tomu vám koberec umožní zlepšit akustiku místnosti a snižuje negativní vliv, který mohou mít na vaši psychiku neustálé hluky. Vlna dokáže excellently absorb energy, absorb odors, and even regulate humidity, keeping the room healthy and comfortable.

Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru. Zkušenými výrobcemi se postaráno o to, aby byl koberec co nejodolnější a co nejdéle se zachoval svůj původní tvar. Ať už bude koberec na zemi po celý den a všechny se na něj záludně šlápnou, vlněný koberec značky Flair Rugs Lucea si vždy vrátí svůj krásný tvar.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte. Doporučujeme ho vysát a nabrát případný odumřelý chmýří.

Doporučujeme:

Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu. Po rozbalení může být koberec mírně rozvrstvený, ale po roztáhnutí a dejte mu chvíli na vyrovnaní, vše bude v pořádku.

Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah. Pokud není koberec dobře uchycen, může klouzat a způsobit nehodu, proto je protiskluzová podložka velmi důležitá.

Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti. Ať už se jedná o nárazové či pravidelné čištění, vždycky je lepší zvolit takové čistící prostředky, které neublíží vaší domácí výbavě. A navíc ty