Tescoma DELÍCIA – Perfektní hluboký plech na pečení o rozměrech 31 x 24 cm!

Tescoma DELÍCIA je značka, která se specializuje na kvalitní kuchyňské náčiní a pomůcky. Jedním z produktů této značky je perfektní hluboký plech na pečení o rozměrech 31 x 24 cm.

Hluboký plech na pečení DELÍCIA

Hluboký plech na pečení DELÍCIA je kvalitní a praktický pomocník do kuchyně. Díky svému rozměru 31 x 24 cm se hodí pro pečení větších pokrmů.

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Aby se zabránilo připalování, jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem. Tento povlak zaručuje, že potraviny se pečou rovnoměrně, bez rizika připálení.

Vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby

Hluboký plech na pečení DELÍCIA se hodí do všech druhů troub. Můžete ho použít v elektrické, plynové i horkovzdušné troubě. Tento plech lze také použít jako nádobu na pečení na grilu.

Vhodné do myčky na nádobí.

Plech lze snadno čistit v myčce na nádobí. Je vyroben z kvalitního materiálu, proto odolává vysokým teplotám a je trvanlivý.

Závěr

Hluboký plech na pečení DELÍCIA je skvělá pomůcka do kuchyně, která se hodí pro pečení široké škály pokrmů. Díky svému antiadhéznímu povlaku se nelepí, je snadno čistitelný a trvanlivý. Pokud hledáte kvalitní plech na pečení, rozhodně si vyberte plech DELÍCIA od Tescomy.

Tescoma DELÍCIA - Perfektní hluboký plech na pečení

Nakupovat Tescoma DELÍCIA můžete na esrom.cz.