Světle šedá sprchová vanička Laufen Pro 100×90 cm – kvalitní volba pro moderní koupelny


Sprchová vanička Laufen Pro

Popis produktu

Sprchová vanička Laufen Pro 100×90 cm je kvalitním produktem od renomované švýcarské společnosti Laufen. Vanička je vyrobena z Marbondu ve světle šedé barvě a její rozměry jsou 100x90x3,3 cm. Balení neobsahuje sifon a nožičky.

Vlastnosti

Design: Jedná se o moderní vaničku s elegantním designem. Světle šedá barva je univerzální a hodí se do většiny koupelen. Díky rozměrům (100x90x3,3 cm) je vhodná i pro menší prostory. Tento produkt bude skvělým doplňkem k vaší koupelně, a to i díky jeho vysoké kvalitě.

Výroba: Vanička je vyrobena z kvalitního materiálu Marbond, který je odolný proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky své struktuře neklouže a je příjemná na dotek. Vanička je velmi pevná a vydrží i vysoké zátěže.

Montáž: Vanička se snadno instaluje. Je vhodná pro montáž na podlahu. Balení neobsahuje sifon a nožičky, takže si je musíte dokoupit zvlášť. Montáž je jednoduchá a nevyžaduje žádné zvláštní nástroje.

Koupelna s vaničkou Laufen Pro

Kde koupit

Pokud vás zaujala tato kuželová kávovar, můžete si ji zakoupit na stránkách BestNabytek.cz. Cena vaničky je 7 199 Kč bez DPH. Uvedená cena je za samotnou vaničku, sifon a nožičky si musíte dokoupit zvlášť.

Závěr

Světle šedá sprchová vanička Laufen Pro 100×90 cm je kvalitním produktem od renomované švýcarské firmy Laufen. Vanička je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu Marbond a má moderní design. Pokud hledáte kvalitní sprchovou vaničku s elegantním vzhledem, pak je tento produkt pro vás tou správnou volbou. A nezapomeňte si při koupi vaničky dokoupit také sifon a nožičky, aby byla montáž co nejjednodušší.