Stylové taburety Tempo Kondela – Krémová a Černá barva pro váš interiér


Stylové taburety Tempo Kondela pro dokonalý interiér

Taburety Tempo Kondela jsou dokonale elegantní a nadčasovým designem zkrášlí každý interiér. V této recenzi se podíváme na krémovou a černou variantu taburetu Rodeza.

Design taburetu Rodeza

Taburet Rodeza z produkce Tempo Kondela je jednoduchý, ale vkusný kousek nábytku. Jeho čalounění z kvalitní látky v krémové barvě působí velmi příjemně a přesto výrazně. Taburet stojí na dvou pevných dřevěných nohách v černé barvě. Celkový dojem dokonale dotváří detaily vytvořené ze zlatého kovu.

Montáž a údržba

Taburet Rodeza je dodáván v demontovaném stavu, nicméně jeho montáž je velmi snadná a intuitivní. Pokud nepatříte mezi zkušené kutily, nebojte se – na montáž nepotřebujete mnoho času ani nářadí. Jednoduše složený taburet pak stačí jen čas od času vyčistit měkkou vlhkou houbičkou.

Kombinace s křeslem Rodeza

Taburet Rodeza je nejen krásný samostatný kousek, ale také perfektně kombinovatelný s křeslem Rodeza z nabídky Tempo Kondela. Tyto kusy nábytku vytvoří dokonalou dvojici, která dokonale dotvoří interiér vaší ložnice, pokoje nebo obývacího pokoje.

Závěr

Pokud hledáte stylový, elegantní a dobře vyrobený taburet, který dokáže viac než jen dobře vypadat, je Taburet Rodeza od Tempo Kondela skvělou volbou. Dokonalou vizáží a kvalitními materiály se stane ideálním doplňkem vašeho interiéru. K dostání je na našem eshopu, a to zde.