Stylová měděná nástěnná lampa Foca od Opviq

Moderní nástěnná lampa Foca byla vyrobená s maximální pozorností věnovanou detailům. Skleněné stínidlo v ombré přechodové barvě s jemnými linkami, se skvěle doplňuje s dřevěnou základnou a kovovým tělem lampy. Styl, který Foca nese, bude dokonalým dekorativním prvkem všech typů interiéru. Lampa není jen světelným zdrojem, ale zároveň zútulní každý kout vašeho domova. Foca má závit určený pro žárovku s paticí E27 a příkonem maximálně 40 W.

Specifikace produktu:

  • Zajímavý moderní design
  • Krytí IP20
  • Žárovka není součástí balení

Pokud hledáte něco, co dodá vašemu interiéru tu správnou atmosféru, může být měděná nástěnná lampa Foca od Opviq tou správnou volbou. Tato lampa je skutečně nádherná a potěší každého estéta.

Jak už bylo zmíněno výše, Foca má nádherné ombré skleněné stínidlo s jemnými linkami. Skvěle se snoubí s měděným kovovým tělem, které dodává lampě moderní a elegantní vzhled. Dřevěná základna dává celé lámce hezký kontrast a zároveň zaručuje její pevnost.

Stylová měděná nástěnná lampa Foca od Opviq

Co se týče světelného zdroje, Foca má závit určený pro žárovku s paticí E27. Doporučuje se použít žárovku o příkonu maximálně 40 W. Tato lampa vám poskytne dostatečné osvětlení, a zároveň bude skvělým dekorativním prvkem vašeho interiéru.

Pokud hledáte nástěnnou lampu, která vám dodá opravdu stylový vzhled, není třeba hledat dál. Měděná nástěnná lampa Foca od Opviq je tou správnou volbou. A navíc, v současné době ji můžete mít za skvělou cenu na nabyteklevneji.cz.