Soška Pegas od KARE Design – umělecký klenot pro každý interiér!


Nebezpečně krásná soška Okřídleného koně Pegase 56cm od značky KARE Design

KARE DESIGN Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm: Dekorativní předmět soška představuje létajícího koně s křídly, Pegase (řecky Pégasos, latinsky Pegasus). Nádherné křivky koně s majestátními křídly nyní můžete mít i vy ve vašem interiéru pro snové rozšíření dimenze vaší ložnice či obývacího pokoje.

Úchvatný design a precizní zpracování jsou hlavními vlastnostmi této sošky. KARE Design, německá značka bytového designu s dlouholetou tradicí, je známa především pro své originální a nápadité produkty. Také tato soška se řadí k těm výstavním kouskům, které ozdobí váš byt a perfektně komponují s interiérem.

Rám této dekorace je z lakované oceli a samotná kůň z polyresinu. Moderní materiály a stylový design jsou ideální kombinací pro vysokou kvalitu a luxusní vzhled sošky. Kromě toho, pro svou délku 56cm, je soška výrazným a stylovým prvkem, který dokáže okouzlit na první pohled.

zde najdete tuto sošku v nabídce naší společnosti Maliboo.

Nejenže bude tato dekorace působit velkolepě a nápaditě, ale také dokáže dodat do vašeho interiéru nový rozměr a atmosféru. Díky moderní a stylové výrobě je tato soška ideální pro kombinace moderního či boutique stylu.

Jezdci, milovníci koní i fanoušci umění si bezpochyby přijdou na své díky tomuto originálnímu kousku. Určitě by neměl chybět ve sbírce každého, kdo má chuť zdobit svůj byt kvalitními uměleckými kousky.