+420 603 223 707 sulovskymilan@tiscali.cz

Veronica

stroje které si u nás vyberete přivezeme domů , zašleme poštou,nebo jinou přepravní společností .Pokud si budete přát rádi Vás zaškolíme a předvedeme zdarma.

Výběr těchto strojů můžete provést na ESHOPU – níže stačí kliknout

http://sulovsky.tvujnakup.cz/


 

Proč si vybrat šicí stroje Veronica

Na šicí stroje Veronica je záruka – 5 let + 2 roky po záruce máte u naší firmy 50% slevu na opravu.

nabízí jak klasické šicí stroje , vyšívací stroje a overlocky

Na trhu je nabídka šicích strojů velice široká a tím značně nepřehledná. Volba té správné značky a modelu je proto složitá. Pro snazší orientaci na trhu Vám předkládáme toto krátké srovnání základních parametrů značky VERONICA® v konfrontaci s běžnými šicími stroji:

Kvalitní výrobní technologie zaručují špičkové zpracování a dlouhou životnost strojů značky Veronica. Všechny modely značky Veronica jsou vyráběny pod dohledem řízeného Quality Management Systému, finální kontrola, seřízení a zašití stroje probíhá přímo v ČR. Vysoká kvalita je podložena plnou zárukou 5 let a opakovaným obdržením titulu sdružení mechaniků šicích strojů. Technický vývoj je zaměřen zejména na bezvadnou funkčnost při zpracování moderních materiálů, logické a jednoduché ovládání stroje.

Za dobu existence šicích strojů Veronica se podařilo vybudovat širokou prodejní a servisní síť s celoplošným pokrytím a služeb na vysoké úrovni.

 

Jak probíhá výroba šicích strojů Veronica?

Přehled služeb a výhod:

Šicí stroje tradiční české značky

Šicí stroje české značky Veronica disponují kovovou konstrukcí, spolehlivou mechanikou a dlouholetou tradicí v oboru. I proto mají všechny stroje Veronica prodlouženou pětiletou zárukou (záruka je bez omezení a vztahuje se na všechny části stroje).

Držitel ocenění “Sdružení mechaniků šicích strojů”
Vysoká spolehlivost, dlouhá životnost a kvalitní servisní zázemí, to jsou hlavní přednosti, díky kterým jsou stroje značky Veronica opakovaně oceňovány prestižním oceněním „Sdružení mechaniků šicích strojů – STKV“.

Certifikováno SZÚ – Strojírenský Zkušební Ústav
Všechny modely značky Veronica procházejí certifikací Strojírenským Zkušebním Ústavem. Strojírenský zkušební ústav Brno je notifikovanou osobou Evropského společenství NB 1015 pro posuzování shody k 15 direktivám EU.