Rohová sedací souprava RICO – příjemné posezení s provedením Sawana 14/Soft 17


Odkaz pro nákup:

V případě, že vás tato sedací souprava zaujala, můžete ji zakoupit na stránkáchnabytekprehledne.cz.

Popis produktu:

Rohová sedací souprava RICO nabízí příjemné posezení a odpočinek v obývacím pokoji. Sedací souprava má rozměry 250 x 160 x 85 cm, což zajišťuje dostatečně velké množství sedací plochy. Díky své rohové konstrukci, získáte několik metrů dalšího místa, které můžete využít například k relaxaci, sledování televize nebo k vašemu oblíbenému koníčku.

Rohová sedací souprava RICO se dokáže snadno přizpůsobit potřebám vaší domácnosti díky rozkládací mechanismu. Stačí jednoduše rozložit sedačku a získáte pohodlné lůžko o rozměrech 210 x 125 cm, které využijete k přespání vašich hostů.

Další výhodou této sedací soupravy je úložný prostor. To vám umožní ukládat pelíšky, přikrývky nebo jiné věci, pro které potřebujete mít v obývacím pokoji dostatek místa.

Provedení Sawana 14/Soft 17:

Krásné provedení Sawana 14/Soft 17 dodává této sedací soupravě skvělý vzhled. Můžete si ji vybrat v provedení pravé či levé, dle vašich potřeb. Navíc, sedací souprava RICO v provedení Sawana 14/Soft 17 má také příjemný povrch, který vám zaručí maximální pohodlí při posezení nebo relaxaci.

Závěr:

Pokud tedy hledáte spolehlivou, pohodlnou a designovou sedací soupravu do vašeho obývacího pokoje, může být rohová sedací souprava RICO s provedením Sawana 14/Soft 17 tou pravou volbou pro vás. Spojení pohodlí, kvality a designu v jednom kousku nábytku. Využijte možnosti a pořiďte si ji ještě dnes.

Rohová sedací souprava RICO

Provedení Sawana 14/Soft 17