Novinka! Růžová manšestrová barová židle ZUIVER BENSON 76 cm

Designová barová židle ZUIVER BENSON v růžové barvě upoutá každého příznivce moderního stylu. Tato židle bude perfektně ladit v kombinaci s tmavým masivním dřevem. Skvěle se hodí do moderně zařízených komerčních i nekomerčních prostor.

Barová židle ZUIVER BENSON

Pohodlí zajistí čalouněný sedák manšestrovou látkou a praktická podnož z černě lakovaného kovu. Tato židle je vynikající volbou pro ty, kteří hledají nejen stylový, ale i praktický nábytek. Díky vysokému opěradlu a podnoži můžete sedět pohodlně i po delší dobu.

Perfektní kombinace stylu a pohodlí

Barová židle ZUIVER BENSON nabízí dokonalou kombinaci stylu a pohodlí. S manšestrovou látkou se jedná o designový kus nábytku, který je velmi populární v poslední době. Každý, kdo hledá zajímavou alternativu k obyčejným kovovým židlím, určitě ocení tuto barovou židli.

Navzdory svému stylovému vzhledu, je tato barová židle velmi pohodlná. Vysoké opěradlo a ergonomický tvar poskytují oporu pro záda a kterýkoliv uživatel by měl být schopen sedět na ní pohodlně i po delší dobu. Navíc, čalounění manšestrovou látkou nabízí měkký a hřejivý povrch, který je příjemný na dotek.

Vysoce kvalitní materiály

ZUIVER BENSON barová židle je vyrobena z kvalitních materiálů, což z ní činí spolehlivý a trvanlivý kus nábytku. Podnož židle je vyrobená z černě lakovaného kovu, což zaručuje její stabilitu a pevnost. Další důležitou vlastností je manšestrová látkou, která je známá svou odolností a jednoduchým čištěním. Při používání správných prostředků a péče lze zajistit dlouhodobou pohodu a čistotu.

Detail barové židle ZUIVER BENSON

Tip pro údržbu a čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. To pomůže odstranit prach z tkaniny a zajistí, že se čistota zachová déle. Protože manšestrová látka je velmi odolná a lze ji snadno čistit, nemusíte se obávat zničení své nové barové židle.

Závěr

ZUIVER BENSON barová židle s manšestrovou látkou je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají stylový a pohodlný nábytek. Perfektně ladí s moderně zařízenými prostory a nabízí ergonomickou oporu. Je to kus nábytku, na který se můžete spolehnout, že dokonale vykliká vaše očekávání. Zabookujte si svou nyní na www.skvelynabytek.cz.