Nové sprchové dveře do koupelny – 75 cm Ravak Supernova 14V301O2ZG

Když se rozhodujeme nad rekonstrukcí koupelny, je důležité vybrat si odpovídající vybavení. Jedním z důležitých prvků správné koupelny jsou sprchové dveře. Jistě chceme dbát na bezpečnost, kvalitu, ale také estetiku. Jako možnost vám navrhujeme sprchové dveře 75 cm Ravak Supernova 14V301O2ZG.

Čím se vyznačují

Tyto sprchové dveře se vyznačují kvalitním materiálem a vysokou kvalitou zpracování. Jsou opatřeny profilem v bílé barvě a výplní s neprůhledného skla s dekorem Grape. Pokud vám nevyhovuje krytí dekorem Grape, nabízíme vám možnost výběru z jiných typů dekorů.

Sprchové dveře jsou výborně ošetřeny technologií RAVAK AntiCalc®. Tato technologie dodává sklu hydrofobní účinky, což znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Dochází tak k snížení nasákavosti vody, a tím i k snížení znečištění.

Jedny z nejlepších vlastností těchto sprchových dveří je jejich posuvný systém otevírání. Dveře se snadno odklápí, čímž se maximalizuje prostor a zkvalitňuje přístup do koupelny. Lze si vybrat jak levou, tak pravou orientaci.

Doporučení

Pokud si chcete pořídit sprchové dveře Ravak Supernova 14V301O2ZG, mějte na paměti, že se jedná pouze o 1/2 sprchového koutu. Je tedy nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Je nutné zdůraznit, že nabízené sprchové dveře postrádají vaničku. Zvažte tedy, zda už takovou nevlastníte a správně si zkontrolujte, zda jsou nově pořizované dveře dopovídající velikosti.

Kde je nakoupíte

Pokud se rozhodnete pro pořízení těchto sprchových dveří, navštivte nás na naší stránce www.nabytekprozivot.cz.

Doporučujeme zakoupit sprchové dveře od zavedených výrobců a u ověřených prodejců. Nabízíme však nehloubané ceny a akční nabídky. V případě jakéhokoli zájmu nás kontaktujte a rádi se s vámi spojíme.

Sprchové dveře Ravak Supernova 14V301O2ZG