Modrý keramický hluboký talíř MIJ Indigo, ø 21 cm – příjemný doplněk každého stolu!


Modrý keramický hluboký talíř MIJ Indigo – Příjemný doplněk každého stolu!

Kolekce modrého nádobí MIJ Indigo je kolekcí, která odráží barvu oceánu a letního nebe. Jeho originální design na váš stůl donese špetku rafinované neotřelosti a zaručeně sklidí velký obdiv. Talíř MIJ Indigo je univerzální a hodí se na večeře, jídla se šťávou či při servírování dezertů.

Více o talíři MIJ Indigo

Talíř MIJ Indigo je velikostí ø 21 cm, což je ideální velikost pro různé druhy jídel. Má malou hloubku, díky čemuž je praktický a zároveň vizuálně atraktivní. Svému návštěvníkovi nabízí příjemný zážitek při sezení u stolu a vytváří ideální zázemí pro neformální setkání.

Talíř MIJ Indigo pochází přímo z Japonska a je vyroben z kvalitní přírodní keramiky. Díky své ruční výrobě si můžete být jistí, že každý kus tohoto nádobí je originálním dílem. Talíř MIJ Indigo je tak příkladem designu, v němž se snoubí tradice, kvalita a originálnost.

Neodmyslitelným bonusem je fakt, že talíř MIJ Indigo neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Díky této skutečnosti zůstávají barvy stále stejně syté a nehrozí ani odlupování. To zaručuje dlouhou životnost a spokojenost zákazníků.

Do svého domu si můžete pořídit tento originální talíř prostřednictvím našeho e-shopu Esrom.cz. V naší nabídce najdete také další prvotřídní produkty MIJ Indigo. Pokud hledáte nádobí, které ničím nepodobné a chcete si zvyšovat kvalitu stravování, určitě se o této kolekci více dozvíte v našem e-shopu na adrese:

https://www.esrom.cz/produkt/modry-keramicky-hluboky-talir-mij-indigo-o-21-cm

Závěr

Modrý keramický hluboký talíř MIJ Indigo je prvotřídním a originálním kouskem japonského keramického umění. Díky svému designu a vysoké kvalitě je ideálním doplňkem každého stolu. Svému majiteli nabízí nejen praktické využití, ale také příjemný vizuální zážitek.

Pokud se chcete o této kolekci více dozvědět a objednat si své oblíbené kousky, navštivte naše internetové stránky na adrese https://www.esrom.cz . Jsme si jisti, že najdete produkty, které si budete milovat a slouží vám po mnoho let.

Modrý keramický hluboký talíř MIJ Indigo