Moderna Šatní skříň Emden z prkenného dubu s grafitem


Moderní Šatní skříň Emden z prkenného dubu s grafitem

Šatní skříň v moderním designu osloví moderně založené osoby, které hledají funkční a zároveň stylový nábytek do své ložnice. Šatní skříň Emden nabízí oba tyto atributy, a navíc je vyrobena z prkenného dubu s grafitem, což jí dodává příjemnou atmosféru a krásný vzhled.

Funkční šatní skříň pro každou ložnici

Konstrukce o šířce 179 cm osahuje 2 posuvné dveře, zrcadlo a 3 zásuvky. Posuvné dveře šatní skříně jsou velmi praktické a ušetří mnoho místa v ložnici, které by jinak zbytečně zabrala klasická šatní skříň s otevíráním dveří. Zrcadlo v sobě skříň také ukrývá, takže je vždy po ruce.

Zásuvky jsou pak ideální pro uložení menších kousků oblečení, spodního prádla nebo drobností jako šperky nebo kosmetiku. Díky dostatku prostoru si můžete šatní skříň Emden upravit podle svých potřeb a dovybavit ji například dalšími koši nebo police na boty.

Vyrobeno z kombinace prkenného dubu/grafitu

Šatní skříň Emden je vyrobena v kombinaci prkenného dubu s grafitem. Tento materiál je velmi odolný a kvalitní, takže se nemusíte obávat jeho trvanlivosti. Kombinace přírodního dřeva a šedého grafitu je velmi vkusná a zapadne do interiéru každé moderně zařízené ložnice.

Pokud hledáte stylovou a funkční šatní skříně pro svou ložnici, rozhodně byste si měli prohlédnou šatní skříň Emden na www.vybirejnabytek.cz.

Šatní skříň Emden

Vybrat si kvalitní šatní skříň je důležité pro každého, kdo touží po pořádku a systému v ložnici. S šatní skříní Emden to bude snadné, protože poskytuje dostatek prostoru pro uložení většiny vašeho šatního arzenálu.

Navíc, díky modernímu designu a kvalitnímu materiálu se budete na vaši novou šatní skříň těšit každé ráno, kdy si vybíráte, co si oblečete.

Detail šatní skříně Emden