Koupelnová předložka Foutastic Marble s modro-bílým motivem mramoru 60 x 40 cm

Dodejte své koupelně špetku originality s designovými předložkami. Například tyto od značky Chilai jsou navíc vhodné na podlahové vytápění. Na spodní straně najdete protiskluzné prvky a pokud se předložka zašpiní, třeba od zubní pasty, můžete ji bez obav vyprat při 30 stupních.

Stylový design s mramorovým motivem

Tuto koupelnovou předložku si zamilujete pro její stylový design s modro-bílým motivem mramoru. Tento motiv se hodí do každé moderní koupelny a přidá jí elegantní nádech. Navíc se předložka skvěle hodí k dalším doplňkům v podobném stylu.

Jednoduchá údržba

Koupelnová předložka Foutastic Marble je nejen stylová, ale také velmi praktická. Díky protiskluzným prvkům na spodní straně se předložka pevně drží na místě. Pokud se předložka zašpiní, můžete ji jednoduše vyprat v pračce při teplotě 30 stupňů. Jednoduché, že?

Vhodná na podlahové vytápění

Pokud máte v koupelně podlahové vytápění, nemusíte se o ničem obávat. Koupelnová předložka Foutastic Marble je totiž navržena tak, aby byla vhodná právě na podlahové vytápění. Teplé nohy po vycházce z vany nebo sprchy? Ano prosím!

Koupelnová předložka Foutastic Marble s modro-bílým motivem mramoru 60 x 40 cm

Chcete si tuto úžasnou koupelnovou předložku pořídit hned teď? Nečekejte a klikněte na odkaz zde.

Detail koupelnové předložky Foutastic Marble

Přidání několika elegantních doplňků do vaší koupelny může celkově zlepšit vzhled celého prostoru. je ideálním doplňkem pro každou moderní koupelnu. Navíc vám poskytne teplo a pohodlí při každodenních rutinách v koupelně.