Kameninový květináč Bitz – ideální volba pro ozdobení interiéru i exteriéru!


Okouzlující květináč Bitz Jungle

Neexistuje nic krásnějšího, než rostlinky a květiny, které vás provázejí v každodenním životě. Proč je tedy neumístit do krásného květináče, který bude důstojným doplňkem vašeho interiéru nebo exteriéru?

Kameninový květináč Bitz je tou pravou volbou pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Díky svému vzhledu dokáže okouzlit každého a díky kvalitnímu materiálu, z něhož je vyrobený, je takřka nezničitelný.

Kameninový květináč Bitz Jungle

Kamenina a glazura pro extra zářivost

Samotná kamenina, ze které je květináč Bitz vyrobený, již dává tu správnou dávku elegance a jedinečnosti. Nicméně díky vrstvě reaktivní glazury, je vzhled květináče ještě více zářivý a okouzlující.

Reaktivní glazura je speciální typ glazury, který dokáže na kamenině vytvořit zajímavý a jedinečný vzhled. Je to díky kombinaci vysoké teploty a chemických látek, které se tak dokážou přirozeně propojit s kameninou a vytvořit jedinečný efekt.

Detail květináče Bitz Jungle

Zásobník na vodu v podtácku

Jak to tak bývá, nejsou rostlinky vždy tak snadno udržovatelné a potřebují nějakou tu péči. Květináč Bitz Jungle vám ale i v tomto případě přijde na pomoc.

Podtácek, který dodává květináči ladící vzhled, také plní funkci zásobníku na vodu. Stačí jednoduše nalít vodu do podtácku a on se ji postará distribuovat do květináče podle potřeby. Tím se rostlinky udrží v ideální kondici dlouho po dobu několika dnů.

Podtácek květináče Bitz Jungle

Chcete li zkrátka zpestřit svůj interiér, nebo polepšit svou zahradu, nemusíte hledat dál. Kameninový květináč Bitz Jungle přijde na pomoc a zároveň dokáže být skvělým dárkem pro vaše blízké. Neztrácejte čas a nakupte u našeho partnera na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/kameninovy-kvetinac-o-14-cm-bitz-2 ještě dnes!