Hnědý sedací/gymnastický míč VLUV VELT Ø 65 cm – pro zdravou a aktivní sedací pozici

VLUV VELT je sedací/gymnastický míč, který je vynikající pro správnou a aktivní sedací pozici. Není to pouze klasický míč pro trénink, ale skutečně pohodlné a teplé posezení, které získalo ocenění IGR. Dopřejte si tedy luxusní posed plynule korigující sedací polohu. Pokud trávíte většinu dne seděním u počítače, věnujte pozornost zdravému sedu s míčem VLUV VELT.

Díky 100% ovčí vlně Merino je VLUV VELT velmi příjemný a měkký

Jednou z nejlepších vlastností VLUV VELT je jeho čalounění ze 100% ovčí vlny Merino, která zajišťuje maximální komfort a kvalitu. Jeho povrch je velmi příjemný na dotek a pohodlný, takže se budete cítit velmi dobře i při delším pobytu na něm. To znamená, že můžete svůj čas trávit s plným komfortem a mít pocit, že sedíte na obláčku.

VLUV VELT má dokonalý tvar a přináší zdravotní přínosy

Jedna ze specifických vlastností VLUV VELT je jeho tvar, který je velmi zdravý a vhodný pro vaše tělo. S tímto míčem můžete posilovat svaly zádů, břicha a hýždí. Pomáhá při posilování srdce a tím i snižování rizika srdečních onemocnění. Zlepšuje krevní oběh a lymfatické drenáže. Zajišťuje správnou polohu těla a přináší tak úlevu od bolesti zad, kterou trápí mnoho z nás.

Vyrobek je vybaven dvojitým švem a praktickým držadlem

VLUV VELT je vyrobek s maximální kvalitou. Má dvojitý šev, což znamená, že je velmi pevný a odolný proti prasknutí. Má také praktické držadlo, které umožňuje snadné přenášení z místa na místo. Podestýlka udrží míč na místě, aby se nezačal houpat nebo samovolně rozjíždět. Takže se nemusíte bát, že při přesunu míče utrpíte nechtěné zranění.

Vluv-Velt všechny velikosti
Vluv-Velt 65 cm hnědý

Součástí balení je praktická pumpička a návod k použití

VLUV VELT je dodáván v praktické tašce ve vyfouklém stavu a obsahuje pumpičku k nafukování, 2 ventily a návod k použití. Nafouknutí VLUV VELT je velmi snadné, stačí použít přiloženou pumpičku a nafouknout míč podle potřeby. Po dokončení tréninku snadno míč deflektujte od vzduchu a uložte do tašky.

Vluv-Velt s pumpou a ventily
Vluv-Velt 65 cm hnědý

Závěrečné úvahy

VLUV VELT Ø 65 cm je vynikající sedací/gymnastický míč pro každého, kdo se zajímá o zdravou a aktivní sedací pozici. Jeho příjemné čalounění z ovčí vlny Merino a dokonalý tvar umožňují pohodlnou a měkkou sedací pozici a zajišťují zdravotní příznaky pro vaše tělo. Kromě toho je