HB Box – prostorný stínící box na hračky s bílou mašlí o rozměrech 70cm x 42cm x 40cm


Kolekce Happy Design

Kolekce Happy Design splňuje očekávání těch nejnáročnějších matek, pro které je kromě funkčnosti dětského nábytku stejně důležitý jeho design. Pokud hledáte způsob, jak skrytě uskladnit hračky vašich ratolestí a zároveň doplnit pokoj o stylový kus nábytku, pak je HB Box tou správnou volbou pro vás.

Prostorové parametry a barevná paleta

HB Box má rozměry 70 cm na délku, 42 cm na šířku a výšku 40 cm. To zaručuje dostatek prostoru pro skrytí velkého množství hraček. Box je k dispozici v šesti nádherných barvách – černé, bílé, růžové, modré, zelené a šedé. Takže každý najde barvu, která se dokonale hodí k interiéru pokoje.

Funkčnost

HB Box má praktické zajištění na kryt, takže se děti snadno dostanou ke svým hračkám, aniž by box museli úplně odstraňovat. Kromě toho, díky svým rozměrům, může být HB Box použit i jako sedací nábytek nebo prostor pro uložení dalšího oblečení nebo knížek dětí. A jakmile vám již HB Box nebude sloužit jako úložný prostor, můžete jej zabalit a odložit na sklad, kde vám nezabere mnoho místa.

Montáž

Nábytek byl připraven speciálně pro snadnou montáž. Proces sestavení je velmi intuitivní a díky jednoduchým návodům naše zákaznice ušetří čas a snadno sestaví HB Box samy. Navíc, jakmile jej jednou složíte, můžete být jisti, že jeho stavba byla pevná a trvalá.

Ekologické materiály

HB Box byl navržen tak, aby byl bezpečný pro vaše dítě. Všechny řezané tvary jsou chráněny ekologickými barvami, které nejsou škodlivé pro zdraví a jsou dokonce i prospěšné pro životní prostředí naší planety. Pokud hledáte nábytek, který je skvělý pro vaši rodinu i pro přírodu, je HB Box tou správnou volbou.

Dekorace

Dekorace na HB Boxu jsou tak navrženy, aby dokonale ladily s postelemi, které nabízíme v našem sortimentu. Postele jsou k dispozici v rozměrech 160/80 cm, 180/90 cm a 200/90 cm a jsou tak ideální pro dětské pokoje. S HB Boxem a postelí z naší kolekce Happy Design se můžete těšit na jedinečný styl, který zaručeně zaujme vaše dítě i vás.

Nakupujte u nás

Pokud hledáte nábytek pro dětský pokoj, pak je HB Box tou správnou volbou pro vás. Navštivte náš web na odkazu www.naradi-cz.cz , kde si můžete prohlédnout náš sortiment dětského nábytku včetně postelí, skříní a komod. Zaručujeme vám, že u nás najdete to, co hledáte, a že vám dodáme kvalitní výrobek za dobrou cenu.

HB Box - prostorný stínící box na hračky s bílou mašlí
HB Box - prostorný stínící box na hračky s bílou mašlí
HB Box - prostorný stínící box na hračky s bílou mašlí

Shrnutí

HB Box na hračky je ideální volbou pro každého rodiče, kdo má málo místa v dětském pokoji a chce, aby všechny hračky byly uskladněny na jednom místě. Danky svým rozměrům a praktickému ovládání, bude HB Box sloužit vašim dětem dlouhá léta. Navíc, díky krásným dekoracím a ekologickým materiálům, se stane stylovým doplňkem vašeho pokoje. Nakupujte u nás na www.n