HALMAR Jídelní židle Norbert – Dokonalost v bílé a béžové


Elegantní design pro každý interiér

Halmar jídelní židle Norbert se stala velkým hitem mezi nábytkovými kousky. Je to díky jejímu dokonalému designu, který se dá kombinovat s téměř všemi typy interiérů. Pokud tedy hledáte nové jídelní židle, které budou vypadat nádherně a poskytnou vám pohodlí během jídla, je jídelní židle Norbert tou pravou volbou.

Jídelní židle Norbert – Bílá barva pro dokonalost

Tato jídelní židle je vyrobena z masivního bukového dřeva v bílé barvě. Dřevo zajišťuje pevnost a stabilitu, kterou potřebujete pro příjemné posezení. Bílá barva dodává židli čistý a moderní vzhled, který se hodí do všech typů interiérů.

Výjimečná očalounění tkaninou v béžové barvě

Sedák i opěrák jídelní židle Norbert jsou očalouněné tkaninou v béžové barvě. Béžová barva zajišťuje židli příjemný a teplý vzhled, který se hodí do každého domova. Očalounění dodává židli pohodlí při sedění, které oceníte při dlouhých večerech u jídla.

Opěrák s zajímavým zdobením
Opěrák jídelní židle Norbert má zajímavé zdobení, které zároveň slouží pro lepší manipulaci. Díky této vlastnosti se vám židle bude snadno manipulovat a otáčet podle potřeb. Všechny tyto vlastnosti dělají z Norberta nejen krásné, ale hlavně praktické jídelní židle.

Pokud vás jídelní židle Norbert zaujala, navštivte tuto stránku a podívejte se na další výrobky ze série Norbert.

Technické údaje o výrobku

  • Materiál: masivní bukové dřevo / tkanina
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 51 cm
  • Výška: 90 cm
  • Váha: 5,8 kg

Jídelní židle Norbert v bílém a béžovém provedení

Všimněte si dokonalosti, kterou jídelní židle Norbert přináší. Nádherná kombinace bílé a béžové barvy se stane nenahraditelnou součástí vaší jídelny.

Detail opěráku jídelní židle Norbert

Zajímavé zdobení opěráku jídelní židle Norbert – nejen krásné, ale také praktické.