Elegantní šatní skříň GAMBA I v černém matu – skvělý doplněk pro každou ložnici!

Řada kvalitního nábytku „GAMBA“ si získala své místo ve spoustě domácností po celé České republice. Ocelové profily, vysoce kvalitní materiály, dokonalé zpracování a moderní vzhled – to jsou hlavní přednosti této řady nábytku.

Z celé řady nábytku „GAMBA“ představujeme šatní skříň GAMBA I v černém matu, která je skvělým doplňkem pro každou ložnici. Elegantní a moderní design skříně vás okouzlí na první pohled. Šatní skříň s posuvnými dveřmi vám nabízí dostatek prostoru pro váš oblečení a doplňky.

Šatní skříň GAMBA I – detailní informace

Barva: černý mat

Rozměry (šxhxv): 180 x 57 x 215 cm

Materiál:

  • Laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Hrany ABS
  • Hliníkové kolejnice Sevroll

Šatní skříň GAMBA I v černém matu je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují vysokou pevnost a odolnost. Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je velmi odolná proti poškrábání a otěru a dává šatní skříni luxusní vzhled. Hrany ABS zajišťují dokonalé uzavření spojů a potlačují vznik ostrých hran, které mohou být nebezpečné. Hliníkové kolejnice zaručují snadné a plynulé posouvání dveří.

Dodání: v demontu

Záruka: 24 měsíců

Objednat si můžete šatní skříň GAMBA I v černém matu jednoduše a rychle přes naši webovou stránku. Naše společnost Velký nábytek s.r.o. nabízí širokou škálu nábytku v nejlepší kvalitě. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Dopravíme vám nábytek přímo domů a to zdarma, pokud si objednáte za více než 5 000 Kč.

Satní skříň GAMBA I

Šatní skříň GAMBA I v černém matu se stane nepostradatelnou součástí vaší ložnice. Její moderní design, spolehlivá konstrukce a kvalitní materiály zaručují perfektní vzhled a dlouhou životnost. Pokud si tedy chcete pořídit nejen praktický, ale i krásný kus nábytku, tak je šatní skříň GAMBA I tou nejlepší volbou.

Zajímá vás více? Navštivte naši webovou stránku a podívejte se na celou řadu nábytku „GAMBA“.

Objednat šatní skříň GAMBA I v černém matu!