Dřez Blanco Zenar XL 6 S – elegantní antracitový design pro vaši kuchyň

Chcete mít ve své kuchyni moderní a elegantní dřez? Pak si vyberte Blanco Zenar XL 6 S v antracitovém provedení.

S touto granitovou kráskou budete mít nejen praktický a kvalitní dřez, ale také skvělý designový prvek. Antracitová barva je velmi moderní a dokáže skvěle doplnit celkový design vaší kuchyně.

Popis výrobku

Dřez Blanco Zenar XL 6 S má rozměr 100×51 cm a hloubku 19 cm, takže se hodí do každé kuchyně. Vhodný je k montáži na pracovní desku a do skříňky o šířce 60 cm.

Jeho kvalita vás jistě osloví, protože je vyroben z granitu, který se vyznačuje vysokou odolností proti poškrábání, úderům, teplotním šokům a chemickým látkám.

Tento dřez má také odkapávač, což je velmi praktická funkce, která ušetří spoustu času při mytí nádobí. Kromě toho je dřez snadno udržovatelný a hygienický, což je velké plus pro každou kuchyni.

Montáž

Montáž tohoto dřezu je velmi snadná a není potřeba žádných speciálních nástrojů. Stačí ho jednoduše zapustit do otvoru v pracovní desce a připevnit podložky k dalším kovovým součástkám.

Montáž na skříňku je také snadná a rychlá. Stačí pouze následovat návod k montáži a s dřezem nebudou žádné problémy.

Dřez Blanco Zenar XL 6 S

Závěr

Pokud hledáte praktický, kvalitní, snadno udržovatelný a navíc moderní dřez, neváhejte a sáhněte po dřezu Blanco Zenar XL 6 S v antracitovém provedení.

Objednat jej můžete na stránkách Isolund na této adrese.