Dotek elegance do vašeho interiéru s kruhovým koberecem Mirkan 104107 Cream/Grey-160×160

Kusové koberce řady Mirkan od nové značky Nouristan (od výrobce Hanse Home) potěší krásnými a propracovanými orientálními vzory, díky kterým se budou v interiérech náramně vyjímat. Koberce Mirkan se hodí např. do obývacích pokojů, případně do jídelen nebo do jiných interiérů.

Kvalitní materiál a jednoduchá údržba

Koberce Mirkan jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který jim zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Budete-li se o ně řádně starat, budou vypadat jako nové i po mnoha letech. Jejich krátký vlas usnadňuje údržbu, protože se snadno vysávají a neuchytávají se na nich nečistoty.

Propracované orientální vzory a výběr barev

Dostupnost různých velikostí, barevných motivů i v provedení běhounovém umožní, abyste si mohli vybrat koberec tak, aby co nejlépe zapadal do vaší domácnosti. Propracované orientální vzory na koberci vytvářejí vynikající atmosféru a jsou vhodné do mnoha stylů.

Kruhový koberec Mirkan 104107 Cream/Grey-160×160, jehož rozměr je 160×160 cm, je jedním z ukázek, jak skvěle vypadá a jak výjimečný dojem dokáže vyvolat v prostoru. Pokud hledáte luxusní doplněk do interiéru, je kruhový koberec Mirkan 104107 Cream/Grey-160×160 tou správnou volbou.

Vychutnejte si krásu koberců Mirkan a doplňte svůj domov nevšedním kusem.

Obšití na všech stranách

Pokud hledáte koberec, který je skvěle zpracovaný a nebudete muset řešit jeho výrobu po zakoupení, koberce Mirkan jsou tou správnou volbou. Jsou obšíty na všech stranách, čímž se zvyšuje jejich životnost a dodává jim to správné orientální kouzlo.

Zakoupení koberce Mirkan na Isolund.cz

Pokud jste se rozhodli pořídit si kusový koberec řady Mirkan, navštivte stránky Isolund.cz, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky. Kromě koberců najdete i jiné doplňky do interiéru, které vám pomohou vytvořit si dokonalý domov.

Pro příklad si můžete prohlédnout a zakoupit kruhový koberec Mirkan 104107 Cream/Grey-160×160 na tento odkaz: https://www.isolund.cz/produkt/kruhovy-koberec-mirkan-104107-cream-grey-160m160-prumer-kruh.