Dětská postel Tromso v bílém/tyrkysovém lesku s orientací na levý roh

Dětský pokoj, to je místo, kde by mělo být dětem příjemně, kde by se měly cítit bezpečně a kde by se mohly plně rozvíjet. A jedním z nejdůležitějších prvků, které dětský pokoj tvoří, je samozřejmě postel.

Když hledáte tu pravou postel pro svého potomka, může být výběr docela náročný. Musíte brát v úvahu mnoho aspektů, jako jsou velikost pokoje, vkus dítěte, ale také kvalitu a stabilitu konstrukce.

My vám dnes přinášíme tip na jednu zajímavou postel, která by se mohla stát tou pravou pro vašeho potomka. Jedná se o dětskou postel Tromso v bílém/tyrkysovém lesku s orientací na levý roh.

Krásný dětský pokoj

Tato postel rozhodně nezůstane nepovšimnuta. Její design totiž okamžitě upoutá pozornost. Světlá bílá barva s tyrkysovým leskem vytváří krásný kontrast, který působí svěže a moderně.

Když k tomu přidáte ještě další kusy nábytku ve stejném stylu, jako například skříň nebo komodu, získáte dokonalý dětský pokoj, který bude rozzářený a plný života.

Dekor bílá / tyrkysový lesk

Jednou z největších předností této postele je právě její design. Kombinace bílé barvy s tyrkysovým leskem je navíc velmi moderní a působí svěže a hravě.

Postel je navíc velmi praktická. Díky svému unikátnímu designu skýtá mnoho odkládacího a úložného prostoru, který v dětském pokoji rozhodně nezaškodí.

Mnoho odkládacího a úložného prostoru

V dnešní době už to není jen o samotné posteli. Děti potřebují mít v pokoji dostatek úložného prostoru pro své hračky, oblečení, knížky a další předměty.

Díky posteli Tromso budete mít tu jistotu, že vaše dítě bude mít dostatek místa pro vše, co potřebuje. Pod postelí se nachází spousta prostoru na uložení různých věcí, včetně například velkolepého úložného prostoru s výsuvnými zásuvkami.

Kvalitní a stabilní konstrukce

Jako rodiče určitě víte, že kvalita a stabilita jsou u dětského nábytku prioritou. Postel Tromso má tu výhodu, že je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje pevnou konstrukcí.

Díky tomu se nemusíte obávat o bezpečnost vašeho dítěte, protože postel je stabilní a spolehlivá.

Dodáváme jako komplet

Když si pořídíte postel Tromso, nemusíte se bát, že budete muset dokupovat další kusy nábytku. Tuto postel totiž dodáváme jako komplet, takže získáte vše, co potřebujete, včetně PC stolu, který je součástí balení.

Postel se samozřejmě nedodává s matrací, ale toto není vůbec problém, jelikož si můžete pořídit tu, kterou budete chtít a která se vám bude hodit.

Nábytek je dodáván v demontu

Postel Tromso není náročná na montáž, ale abyste ji mohli snadno přesunovat, dodáváme nábytek v demontu. Montáž je ale velice jednoduchá a zvládnete ji bez problémů i sami.

Lze dodat v levém nebo pravém provedení

Výhodou této postele je, že můžete zvolit orientaci, která se vám bude hodit nejvíce. Nabízíme totiž možnost dodání postele v levém nebo pravém provedení.

Na hlavní fotografii pravé provedení

Na hlavní fotografii je představeno pravé provedení postele Tromso. Tyto fotografie jsou samozřejmě ilustrační, ale mohou vám pomoci si lépe představit, jak by postel mohla vypadat v dětském pokoji.

Parametry:

Pokud se vám tato postel líbí a chcete vědět více podrobností, zde jsou parametry:

Šířka: 248cm
Výška: 123cm
Hloubka: 93cm
Ložná plocha: 90x200cm
PC stůl: 88x76x45cm

Pokud hledáte krásnou a praktickou postel pro dětský pokoj, může být postel Tromso tou pravou volbou. Díky svému modernímu designu bude rozhodně neodolatelnou součástí každého dětského pokoje. Navíc díky své kvalitě a praktičnosti bude sloužit vašemu dítěti dlouhá léta.

Tak nevá