Dekorujte přírodním stylem s dřevěným květináčem Maceta – rozměry 40 x 40 x 37 cm


Dekorujte přírodním stylem s dřevěným květináčem Maceta

Dřevěný květináč na nohách s límcem je vyrobený z borovicového a smrkového dřeva. Jeho rozměry jsou 40 x 40 x 37 cm a hmotnost balení je pouze 5 kg.

Květináč s otvory na odtékání vody

Tento květináč má spodní desku s otvory na odtékání přebytečné vody, což vám pomůže udržovat zdraví vašich rostlin. Ke květináči je dodávaná černá netkaná textilie, kterou můžete použít jako doplňkový prvek pro ještě více přírodní vzhled.

Není povrchově ošetřen

Jednou z charakteristických vlastností tohoto květináče je, že není povrchově ošetřen. Tento fakt může být pro mnohé z vás výhodou, protože si tak můžete květináč přizpůsobit svému vkusu a vytvořit si tak unikátní kousek. Nicméně je třeba si uvědomit, že dřevo je přírodní materiál, který může praskat a pracovat, tomu nelze zabránit.

Dřevo je přírodní materiál, který může praskat a pracovat, tomu nelze zabránit.

Není určen pro venkovní použití v zimním období

Upozornění: Květináč není určen pro venkovní použití v zimním období, protože výrazně tím zkracujete jeho životnost.

Díky rozměrům 40 x 40 x 37 cm je tento květináč nejen praktický, ale také velmi dekorativní. Můžete jej využít jak uvnitř vašeho bytu, tak i venku na terase či balkóně.

Všechny květináče typu Maceta mají stejnou výšku a dají se v rámci typu kombinovat. To znamená, že si můžete zakoupit několik těchto květináčů a vytvořit si s nimi skvělou kompozici rostlin, která bude okouzlující.

Objevte krásu dřeva v kombinaci s rostlinami

Dřevěný květináč Maceta

Jestli hledáte způsob, jak svůj domov nebo zahradu oživit, navíc s využitím přírodních materiálů, je dřevěný květináč Maceta tou pravou volbou pro vás. Svým designem dokáže vytvořit kouzelnou atmosféru, která je ideální pro relaxaci a klid.

Pojďte si objednat dřevěný květináč Maceta již dnes!

Objednat dřevěný květináč Maceta zde.