Boma Trading – nový kolekční kusový koberec Jade


Boma Trading – Nový kolekční kusový koberec Jade

Koberec Jade

Dodá každé místnosti kouzlo a půvab

Hledáte interiérový doplněk, který oživí každý interiér? Vyberte si koberec Jade, který díky svému modernímu vzhledu a příjemnému materiálu dodá každé místnosti kouzlo a půvab. Koberec se stane měkkým útočištěm pro vaše nohy, bude vás hýčkat a rozmazlovat při každém kroku.

Koberec Jade je k dispozici v našem obchodě Boma Trading nebo na našich webových stránkách.

Polyesterové koberce jsou vhodné do domácnosti a méně namáhaných komerčních prostorů. Jsou velmi odolné proti skvrnám rozpustných ve vodě, neabsorbují vlhkost, nekroutí se a jsou stálobarevné.

Detail koberec Jade

Skládá se z kusů

Koberec Jade je kusový a skládá se z několika menších kusů. Díky tomu si můžete sestavit svou vlastní kombinaci, která bude perfektně ladit s vaším interiérem. Navyš, není potřeba kupovat celý koberec, pouze ta potřebná množství. Ušetříte tak peníze i místo v obývacím pokoji nebo jiném prostoru. Všechny kusy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné.

Koberec Jade skládání

Jednoduchá údržba

Koberec Jade je velmi snadno udržovatelný. Stačí jej pravidelně vyluxovat a případné skvrny očistit mokrým hadrem a mírným mýdlovým roztokem. Díky vodoodpudivé vrstvě se koberec rychle schnou a nezalévá se do podkladu.

Objednejte si koberec Jade ještě dnes na našem eshopu a získejte ho za skvělou cenu!

Cena kusového koberce Jade: 969 Kč/m² (včetně DPH)