Bílá koupelnová skříňka Germania Mauresa – dokonalý doplněk pro vaši koupelnu

Minimalistická koupelnová komoda Germania Mauresa zaujme na první pohled svým designem. Skříňka je vyrobena z vysoce leskle bíle lakované MDF a v kombinaci s korpusem z dřevotřísky, který je potažen melaminovou pryskyřicí dodává komodě jemný nádech a osobitý design, který se jen tak neokouká.

Úložiště pro vaše ručníky či kosmetiku je rozděleno na 2 prostorné zásuvky a 3 uzavřené police. Elegantním prvkem, který dotváří celkový vzhled skříňky, jsou bezesporu kovové úchytky, které doladí celkový vzhled k dokonalosti. Příjemným prvkem je systém soft close, díky kterému se dvířka a zásuvky sami dovřou a neotlučou se.

Funkčnost a využití

Skříňku lze využít jako úložný prostor nejen do koupelny, ale také do kuchyně, chodby či ložnice. Díky nárazuvzdorným ABS hranám máte vyšší jistotu odolnosti. Pokud si chcete zakoupit koupelnovou skříňku Germania Mauresa, navštivte tuto stránku.

Kombinovat s dalšími produkty

Doporučujeme kombinace všech produktů z řady Mauresa. Police jsou nastavitelné, takže si je můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Koupelnová skříňka Germania Mauresa

Pro maximální využití prostoru v koupelně doporučujeme kombinovat skříňku s dalšími produkty z řady Mauresa, jako jsou například zrcadla a regály. S takovou úpravou své koupelny budete moci vytvořit elegantní a funkční prostor, který bude přitahovat pohledy vašich návštěvníků.