Béžový koberec Asiatic Carpets Antibes – dokonalý doplněk pro váš interiér!

Váš domov je prostředí, kde trávíte mnoho hodin denně a kde si chcete odpočinout a relaxovat. Béžový koberec Asiatic Carpets Antibes je dokonalým doplňkem, který vaše bydlení zútulní a zpříjemní. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv. Můžete jej umístit například před pohovku, pod konferenční stolek nebo si ho můžete vzít i ven na terasu, kde vytvoří příjemnou atmosféru.

Kvalita koberec z Belgicka

Tento koberec je vyroben z trvanlivých a nelínajících přízí, které jsou navíc odolné proti UV záření. Díky této kvalitě nebudete muset řešit pokles barvy ani po mnoha letech používání. Na kráse mu proto neubere ani vytrvalé slunko či zub času.

Barva koberec a další specifikace

Koberec Asiatic Carpets Antibes má barvu béžovou, což je barva, která se snadno kombinuje s dalšími barvami a vytvoří tak harmonickou kompozici. Je 80 x 150 cm velký, což je ideální velikost pro umístění před sedací soupravu nebo do obývacího pokoje. Je také dobře udržovatelný a prátelný, takže v případě nečistot ho snadno očistíte a obnovíte jeho vzhled.

Výhody koberec Antibes

Koberec Asiatic Carpets Antibes má několik výhod. Kromě výše zmíněné kvality přízí a odolnosti proti UV záření, je také antistatický. To znamená, že nepřitahuje prach a vlákna, což usnadňuje jeho údržbu. Díky antiskluzové povrchu je koberec stabilní a nemíří, ani když na něj spustí vaši nejstarší hračku.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, pevný a odolný koberec, který zútulní váš interiér a zlepší jeho celkový vzhled, koberec Asiatic Carpets Antibes je ideální volbou pro vás. Navíc ho můžete zakoupit za velmi výhodnou cenu na adrese: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/bezovy-koberec-asiatic-carpets-antibes-80-x-150-cm-2.

Koberec Asiatic Carpets Antibes
Koberec Asiatic Carpets Antibes
Koberec Asiatic Carpets Antibes