Autronic Hodiny HA1708 – kombinace elegance a funkčnosti

Nástěnné hodiny mandala HA1708 se stanou ozdobou vašeho interiéru. Tyto hodiny jsou jednoduché a jedinečné zároveň. Díky svému unikátnímu designu a kvalitnímu zpracování jsou velmi oblíbené. Navíc kombinují funkčnost s elegancí, čímž se stávají dokonalým doplňkem pro každý interiér.

Vyrobene z kvalitního materiálu

Tyto krásné mandala hodiny jsou vyrobené z MDF o průměru 34 cm. Materiál MDF je velmi oblíbený ve stavebnictví a nábytkářství, což zaručuje vysokou kvalitu výroby. Tyto hodiny tak budou mít nejen krásný design, ale také vynikající kvalitu zpracování.

Vypada jako Vintage provedení

Autronic Hodiny HA1708 jsou k dostání ve vintage provedení. Trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Tyto detaily dodávají hodinám zvláštní kouzlo, díky kterému se stanou zajímavým prvkem interiéru.

Odkaz na produkt: Autronic Hodiny HA1708

Jednoduchá obsluha

Použití těchto hodin je velmi jednoduché. Pouze jednu baterii AA (není součástí balení) vložte do strojku hodin a hodiny se nastaví samy. Nastavení je intuitivní a velmi snadné.

Krásný doplněk

Autronic Hodiny HA1708 jsou ideálním doplňkem pro váš interiér. Tyto nástěnné hodiny jsou nejen praktické, ale také krásné. Navíc v naší nabídce najdete i další bytové dekorace, které vám pomohou vytvořit dokonalý interiér.

Návod k zavěšení hodin

Pro zavěšení hodin na stěnu, použijte skobu dostatečné síly a délky, vhodnou pro materiál použitý na vaší stěně. Skoba není součástí výrobku.

Hodiny pověste za kovový úchyt na zadní stěně hodin. Nezavěšujte hodiny za prolis v plastovém strojku. Ujistěte se, že hodiny jsou pověšené bezpečně, aby nemohlo dojít k jejich spadnutí ze stěny.

Autronic Hodiny HA1708 - kombinace elegance a funkčnosti

Závěr

Autronic Hodiny HA1708 jsou unikátními hodinami, které spojují funkčnost s krásným designem. Tyto hodiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a nabízí se také v vintage provedení, což jim dodává jedinečnost. Nastavení a obsluha těchto hodin je velmi jednoduchá, což zaručuje vysokou spokojenost uživatelů.

Pokud chcete vytvořit dokonalý interiér, neváhejte si kromě těchto hodin vybrat i další bytové dekorace z naší nabídky. V naší nabídce najdete různé dekorační prvky, které dokážou výrazně ovlivnit vzhled celého pokoje.