ASIR Televizní stolek EKOL ořech – styl a praktičnost do vaší obývacího pokoje

Televize patří do každého moderního obývacího pokoje a ASIR Televizní stolek EKOL ořech se postará o to, aby se Vaše televize stala dominantním prvkem místnosti. Elegantní návrh tohoto televizního stolku je dokonalým řešením, jak propojit styl, kvalitu a funkčnost. Produkt ASIR Televizní stolek EKOL ořech je dostupný na adrese https://www.atcomplet.cz/produkt/asir-televizni-stolek-ekol-orech.

Dokonalý design

ASIR Televizní stolek EKOL ořech je víceúčelový televizní stolek v dekoru ořech tvořen nosnou deskou s černýma kovovýma nohama a dvěma spojenými skříňkami s výklopnými dvířky, na kterých je designový ozdobný CNC reliéf v hloubce 4 mm. Tento reliéf udává celkovému designu stolku autentický a elegantní vzhled. Tento televizní stůl dokonale doplní váš moderní interiér a udělá z něj prostor, kde se budete cítit pohodlně.

Funkčnost a praktičnost

ASIR Televizní stolek EKOL ořech je nejen dokonalým řešením pro vaše bydlení, ale také nabízí praktické úložné prostory pro vaše oblíbené filmy a hry. Stůl je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem, které zajišťují trvanlivost a kvalitu výrobku. Rozměry televizního stolku jsou šířka 145 cm, hloubka 40 cm a výška 45 cm. Kovové nohy mají výšku 20 cm, což upoutá pozornost a díky nim bude váš ASIR Televizní stolek EKOL ořech vypadat lépe.

Prostor za dvířky pak poslouží pro uložení vašich oblíbených filmů a her, které vám budou vždy po ruce. Prostor za dvířkami využijete také pro uložení televizního přijímače, kabeláže a ostatního AV vybavení. Vysoká kvalita a styl tohoto televizního stolku se vám zaručeně přidají do vašeho bydlení.

ASIR Televizní stolek EKOL ořech je tedy kombinací elegantního designu, funkčnosti a praktičnosti a bude přesně tím, co potřebujete pro své bydlení. Pokud hledáte dokonalý televizní stolek, máte právě před sebou naprosto dokonalý kus. Stačí navštívit adresu https://www.atcomplet.cz/produkt/asir-televizni-stolek-ekol-orech, umístit ho do vašeho obývacího pokoje a začít užívat ten nejlepší pocit ze života.

ASIR Televizní stolek EKOL ořech

S ASIR Televizním stolekem EKOL ořech zaručeně získáte dokonalou kombinaci stylu a praktičnosti pro váš oblíbený televizní program nebo hraní nejmodernějších her. Tento televizní stůl Vás bude bavit mnoho let. Investujte do kvality a technické dokonalosti a budete se cítit ve vašem obývacím pokoji jako v nebi. S ASIR Televizním stolekem EKOL ořech se to opravdu splní.