ASIR Sada kancelářského nábytku VOTRE bílá: Vytvořte si stylové pracovní místo s kvalitním nábytkem!


ASIR Sada kancelářského nábytku VOTRE bílá: vytvořte si stylové pracovní místo s kvalitním nábytkem!

Jestliže hledáte kvalitní kancelářský nábytek, který nejenže skvěle vypadá, ale je i plně funkční a zvládne bez problémů unést náročné pracovní podmínky, je pro vás určitě zajímavou volbou ASIR Sada kancelářského nábytku VOTRE bílá.

Vyberte si praktickou sestavu, která vám bude skvěle sloužit!

Kancelářská sestava nábytku VOTRE obsahuje malý konferenční stolek, psací stůl, kontejner se zásuvkami, úložnou skříňku s policemi a knihovnu – celkově tak máte k dispozici všechny potřebné kusy nábytku, které vám umožní pracovat komfortně a efektivně. Navíc je sestava velmi elegantní a bílá barva má univerzální použití v jakémkoli interiéru – takže si můžete být jisti, že tuto sestavu využijete naplno.

Úložná skříňka nabízí mnoho prostoru i police na dekorace nebo šanony, do kontejneru se třemi zásuvkami se také vejde mnoho písemností a potřeb.

Psací stůl má dostatečně velkou plochu pro práci i počítač, konferenční stolek poslouží na kávu při odpočinku nebo jednání.

Kvalitní materiály pro dokonalou spokojenost

ASIR sada kancelářského nábytku VOTRE bílá je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí její pevnost a odolnost. Konkrétně se jedná o dřevotřísku potaženou melaminem – ten je velmi odolný proti poškrábání a také proti vlivům vlhkosti a teploty.

Materiál: melaminem potažená dřevotříska

Tloušťka: 18 mm

Když se rozhodujete pro kancelářský nábytek, vždy myslete na kvalitu a vybavte si své pracoviště tak, aby splňovalo vaše očekávání a přinášelo vám radost a pohodlí během práce. ASIR sada kancelářského nábytku VOTRE bílá vám v tomto jistě pomůže!

ASIR Sada kancelářského nábytku VOTRE bílá

Zajímá vás více informací o této kvalitní sadě kancelářského nábytku? Chcete si ji objednat? Navštivte stránky našeho e-shopu na www.sidonia.cz a využijte naše výhodné ceny a široký sortiment.